O firmie

Firma Ricco-Mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu wykładzin i produktów ściśle powiązanych.

Firma Ricco-mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu następujących produktów:

Biuro_1.jpg• maty wejściowe - wycieraczki, o zastosowaniu domowym oraz profesjonalnym;
• wykładziny, dywany oraz wyroby ze skóry naturalnej;
• sztuczna trawa w rolach oraz w puzzlach o przeznaczeniu dekoracyjnym, rekreacyjnym, na place zabaw oraz sportowym;
• maty gumowe oraz z tworzywa sztucznego, wykorzystywane w hodowli zwierząt - w tym maty legowiskowe dla krów oraz maty dla ferm drobiu;
• akcesoria do utrzymania porządku i czystości - wieszaki, artykuły do sprzątania, inne artykuły gospodarstwa domowego.

Firma istnieje i rozwija się od prawie 20 lat z siedzibą w miejscowości Otrębusy (25 km od Warszawy) - w bezpośredniej bliskości trasy S7, S8 - Warszawa - Kraków/Katowice oraz autostrady A2 - Warszawa - Poznań, a także w dogodnym zasięgu komunikacyjnym z centrum Warszawy podmiejską kolejką WKD.

Produkty firmy są sprzedawane w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, zarówno wschodnich jak i zachodnich, m.in. w Rosji, Krajach Bałtyckich - Litwie, Łotwie, Estonii, na Białorusi, Czechach, Słowacji, Rumunii, Szwajcarii, Holandii, Niemczech.

Firma współpracuje z dużymi międzynarodowymi sieciami handlowymi o charakterze budowlano-ogrodniczym (DIY), ogólnospożywczym oraz dyskontowym. Jesteśmy dostawcą do klientów instytucjonalnych, firm budowlanych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, instytucji czy urzędów. Cenimy sobie współpracę z indywidualnymi klientami oraz sklepami detalicznymi.

W swojej ofercie handlowej polecamy szczególnie wykładziny i wycieraczki do wnętrz: do użytku obiektowego, czyli obiektów użyteczności publicznej którymi są biura, hotele, szkoły, banki, szpitale, centra handlowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, jak również do użytku domowego - mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne, rezydencje.

Polecamy standardowe oraz innowacyjne produkty ze sztucznej trawy - w każdym zastosowaniu oraz każdym przekroju cenowo-jakościowym, włącznie z innowacyjnym systemem połączenia sztucznej trawy z podkładami amortyzującymi, jak również w formie niezwykle praktycznych i łatwych do układania puzzli czy transportu o wielorakim zastosowaniu.

Oprócz rzetelnej porady możemy zaproponować naszym klientom profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę wszystkich oferowanych materiałów.
Na wszystkie materiały podłogowe udzielamy gwarancji zgodnie z warunkami producentów. Produkty posiadają atesty zarówno polskie jak i zagraniczne - w tym atesty wymagane w Rosji i na Białorusi.

Naszym kluczowym celem jest uzyskanie pełnej satysfakcji klienta poprzez zapewnienie wyrobu o najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, katalogami produktów, pub/uploader/files/images-min.compressed.pdf oraz aktualnymi promocjami na wybrane artykuły.

Zapraszamy do współpracy.